Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 10.05.2010, 10:42
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
no to troszkę fajnie.
ja mam temat o języku sprawozdawców sportowych, miał ktoś coś takiego?
prezentację już mam, ale zastanawiam się jakie pytania mi mogą do tego zadać.
Guciu;
Sadzę ze raczej panie polonistki cię nie zagna w tymże temacie, ewentualnie coś ze strony językowej może być gorszego, a stricte odnośnie komentatorów to zapewne jakieś stereotypowe pytania

Moje zdanie jest następujące: Nie ma co się spinać ustną bo to się do niczego nie liczy, Wynik z tego egzaminu ma takie znaczenie jak ocena z plastyki w 4 klasie podstawówki ;]
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 10.05.2010 o godz. 10:51.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując