Gucio25 napisał(a):

no to troszkę fajnie. 
ja mam temat o języku sprawozdawców sportowych, miał ktoś coś takiego?
prezentację już mam, ale zastanawiam się jakie pytania mi mogą do tego zadać.
|
Guciu;
Sadzę ze raczej panie polonistki cię nie zagna w tymże temacie, ewentualnie coś ze strony językowej może być gorszego, a stricte odnośnie komentatorów to zapewne jakieś stereotypowe pytania
Moje zdanie jest następujące: Nie ma co się spinać ustną bo to się do niczego nie liczy, Wynik z tego egzaminu ma takie znaczenie jak ocena z plastyki w 4 klasie podstawówki ;]