Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 10.05.2010, 09:21
EricDraven napisał(a):Wyświetl post
w pierwszej kolejności liczy się bilans bramek, czy bilans bezpośredni z Amica? Tzn w przypadku naszej wygranej w 29 kolejce, np 3-0, ich remisie 0-0 z Ruchem, a następnie w 30 kolejce naszej, nie daj Boże, przegranej z Odrą 1-0 i ich wygranej 1-0 w ostatnim meczu, mamy równą liczbę punktów, ale bramki 1+ dla nas, kto jest Mistrzem?
Wtedy mistrzem są kuchenki, bo w pierwszej kolejności liczy się bilans bezpośrednich spotkań.