Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#784
Stary 10.05.2010, 08:16
Brożek: Fajnie jest strzelić hat-tricka na Legii


http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...egii,id,t.html

Smuda: Sprawa tytułu jest już rozstrzygnięta. Wisła na pewno będzie nowym mistrzem Polski.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ieta,id,t.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.05.2010 o godz. 08:19.
Odpowiedz cytując