|
Senior Member
Offline
|
#784

10.05.2010, 08:16
|
Brożek: Fajnie jest strzelić hat-tricka na Legii
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...egii,id,t.html
Smuda: Sprawa tytułu jest już rozstrzygnięta. Wisła na pewno będzie nowym mistrzem Polski.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ieta,id,t.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.05.2010 o godz. 08:19.
|
|