Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 10.05.2010, 07:18
Billy napisał(a):Wyświetl post
podbijam...

Ktoś wydaje mi się kiedyś pisał, że dostaliśmy 300 wejściówek na Cracovię, ale na mecz idą podobno sami tzw. "wybrańcy" .

no to niech zarząd przygotuje geld, bo na pewno po meczu piłkarze podejdą do sektora z naszymi i razem coś pośpiewają. A że dziadki z PZPN cierpią na polityczną poprawność szczególnie w stosunku do Wisełki to na pewno taryfikatora użyją.


Odpowiedz cytując