Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline
#
69
10.05.2010, 07:18
Billy
napisał(a):
podbijam...
Ktoś wydaje mi się kiedyś pisał, że dostaliśmy 300 wejściówek na Cracovię, ale na mecz idą podobno sami tzw. "wybrańcy" .
no to niech zarząd przygotuje geld, bo na pewno po meczu piłkarze podejdą do sektora z naszymi i razem coś pośpiewają. A że dziadki z PZPN cierpią na polityczną poprawność szczególnie w stosunku do Wisełki to na pewno taryfikatora użyją.
harthausen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do harthausen
Znajdź inne posty napisane przez harthausen