Na Rosje jako naszego sąsiada jesteśmy skazani i dobre stosunki z nimi leżą w naszym żywotnym interesie czy się to komuś podoba czy nie.Po polityce neo-stalinowskiej,kilkudziesięcioletnich kłamstwach katyńskich wydaje się że jest szansa na nowe otwarcie,nawet jakby miało się skończyć jedynie ujawnieniem dokumentów sprzed 70 lat.
Uwaga.pół - żartem.Niech mnie pisowcy nie zjedzą
http://sol.myslpolska.pl/2010/05/narada-rusofobow/
----------------------
Dwieście tysięcy podpisów na Marka Jurka!
http://www.eckardt.pl/dwiescie-tysie...rka-jurka.html