Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6819
Stary 09.05.2010, 21:26
Na Rosje jako naszego sąsiada jesteśmy skazani i dobre stosunki z nimi leżą w naszym żywotnym interesie czy się to komuś podoba czy nie.Po polityce neo-stalinowskiej,kilkudziesięcioletnich kłamstwach katyńskich wydaje się że jest szansa na nowe otwarcie,nawet jakby miało się skończyć jedynie ujawnieniem dokumentów sprzed 70 lat.

Uwaga.pół - żartem.Niech mnie pisowcy nie zjedzą http://sol.myslpolska.pl/2010/05/narada-rusofobow/


----------------------
Dwieście tysięcy podpisów na Marka Jurka!
http://www.eckardt.pl/dwiescie-tysie...rka-jurka.html
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.