Tom'ash napisał(a):

Mam opuchniętą szyję z jednej strony, z drugiej jest ok, od 2 dni boli mnie mocno dość gardło, ale poza tym czuję się dobrze żadnej gorączki czy coś. Trochę przedawkowałem tabletki na gardło czy mogło od tego opuchnąć? Nie chce mi się zawracać głowy lekarzowi. A ta opuchlizna to tak na wysokości migdałka
|
A miałeś może już świnkę? Jeżeli nie to bym raczej ja obstawiał. Inna sprawa to zapalenie. I trzecia ostatnia to ze gdzies Cie zawialo. Co do anginy to prawdopodobnie bylaby goraczka.