Areo napisał(a):

|
W 1998 r. było 4:1. Kaliciak wtedy niezłą banie w okienko strzelił.
|
Heh... byłem na tym meczu. Ale ten czas zapie....To były wspaniałe emocje. Każda wygrana nad Legią cieszy, jednak smak tej z 98' był znacznie lepszy niż ostatniej. Bardziej będzie cieszyć choćby 1:0 w derbach.