Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#778
Stary 09.05.2010, 21:01
Areo napisał(a):Wyświetl post
W 1998 r. było 4:1. Kaliciak wtedy niezłą banie w okienko strzelił.
Heh... byłem na tym meczu. Ale ten czas zapie....To były wspaniałe emocje. Każda wygrana nad Legią cieszy, jednak smak tej z 98' był znacznie lepszy niż ostatniej. Bardziej będzie cieszyć choćby 1:0 w derbach.
Odpowiedz cytując