Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7172
Stary 09.05.2010, 20:57
LuKaS,we wtorek bedzie powtórka z rozrywki i bedziesz miał okazje teraz Ty mnie ubiec hehe

a co do samego meczu,to 2:0 po 40minutach to najnizszy wymiar kary,Rosja robi co chce i za 2tyg pewnie siegnie po zloto
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując