Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7571
Stary 09.05.2010, 20:38
rafkur napisał(a):Wyświetl post
czy w tym składzie przy optymalnym przygotowaniu mamy realne szanse pokazać coś w pucharach?
Skoro Lech dał rade to my też byśmy dali (a co tam, damy radę !). Bo gdyby ta cała Barcelona Wschodu grała tak super, elo , cool , to by te ligę w cuglach wygrywali. Tylko czymś się od nich różnimy.. Scouting , polityka klubu - tego u nas brakuje. Mam nadzieję , że sprowadzimy jakiegoś ciekawego bramkarza, kogoś w pole , Broziu się odnajdzie, będzie lepsze przygotowanie do sezonu i coś może w końcu ugramy w pucharach. Oby !
Powód: literowka ; )
Ostatnio edytowane przez AdiWiślak. : 09.05.2010 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując