rafkur napisał(a):

|
czy w tym składzie przy optymalnym przygotowaniu mamy realne szanse pokazać coś w pucharach?
|
Skoro Lech dał rade to my też byśmy dali (a co tam
, damy radę !). Bo gdyby ta cała Barcelona Wschodu grała tak super, elo , cool , to by te ligę w cuglach wygrywali. Tylko czymś się od nich różnimy.. Scouting , polityka klubu - tego u nas brakuje. Mam nadzieję , że sprowadzimy jakiegoś ciekawego bramkarza, kogoś w pole , Broziu się odnajdzie, będzie lepsze przygotowanie do sezonu i coś może w końcu ugramy w pucharach. Oby !