|
bylo cudownie ,siedzialem z zona na krytrej i patrzac na wsciekle miny legionistow BYLO TO NIESAMOWITE !!jak zaczeli spiewac gts to WISELKA ....TO ja sie SMIALEM I CHCIALEM IM krzyknac w twarz MISTRZ MISTRZ NASZ TS !ALE NIE MOGLEM ale to bylo CUDOWNE ,CZULEM SIE WSPANIALE !!POZDRO DLA WSZYSTKICH !MISTRZ NASZ TS
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
|