Wyświetl pojedynczy post
cygan
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: denver-usa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#775
Stary 09.05.2010, 19:14
bylo cudownie ,siedzialem z zona na krytrej i patrzac na wsciekle miny legionistow BYLO TO NIESAMOWITE !!jak zaczeli spiewac gts to WISELKA ....TO ja sie SMIALEM I CHCIALEM IM krzyknac w twarz MISTRZ MISTRZ NASZ TS !ALE NIE MOGLEM ale to bylo CUDOWNE ,CZULEM SIE WSPANIALE !!POZDRO DLA WSZYSTKICH !MISTRZ NASZ TS
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
Odpowiedz cytując