Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7561
Stary 09.05.2010, 18:44
Nie ogladalem waszego meczu na zywo, wiec w momencie, gdy dowiedzialem sie o wyniku spotkania pomyslalem, ze wszystko pozamiatane i wypada pogratulowac mistrzostwa . Zapoznalem sie z przebiegiem meczu i note gratulacyjna wkladam do szuflady.
W obecnej sytuacji o zmianie lidera moze zadecydowac tylko cud, a ciezko wymagac cudu od takich zespolow, jak Odra czy tym bardziej Cracovia. Oby walka o mistrzostwo trwala do ostatniej kolejki.
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
Odpowiedz cytując