Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16021
Stary 09.05.2010, 18:22. czesc
jestem z wawy jestem kibicem wislky i chcialbym się dowiedziec pare rzeczy... a więc czy zeby miec karte kibica trzeba ja wyrobic w krakowie na miejscu czy w jakikolwiek sposob inny . Po drugie jezeli kibice jedza pociagiem na mecze wyjazdowe a ja samochodem to jak wejsc na sektor wisly ... Po trzecie czy mozna wchodzic na stadion jesli jest sie niepolnoletnim . Bardzo prosze o odpowiedz :d
Odpowiedz cytując