Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7167
Stary 09.05.2010, 18:21
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Kumpel mi 3zł wisiał to do STSu go posłałem i sobie kupon taki dla zabawy złożyłem. Najgorsze to, że już pierwszy mecz nie siadł . To był chyba mój ostatni kupon w STS, nie dość, że podatek, słabe kursy to jeszcze słaby wybór.

Auxerre - Lens 1
Bordeaux - Sochaux 1
Pudzianowski M. - Kawaguchi Y. 1
Liberec - Sparta P. 2
Leixoes - Sporting 2
Manch.Utd - Stoke 1
Chelsea - Wigan (+1) 1

Real M. - Bilbao 1
Warta P. - Kluczbork 1
To tyle z mojego kuponu

Janie, ty to masz bardziej szczęście do zdarzeń niż rezultatów meczy
Odpowiedz cytując