|
Pamiętam te zachwyty nad grą Senegalczyka.
A tu nagle przegięcie w drugą stronę.
Jak dla mnie Ba jest słaby fizycznie i raczej tak zostanie ,bo nie wierzę w jego nagły zapał do ciężkiej pracy ,czego potwierdzeniem jest dotychczasowa kariera.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|