Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#770
Stary 09.05.2010, 16:43
Dużo piszecie o Ba - ja jestem jak najbardziej za tym, aby przedlużyć z nim kontrakt, jeden slabszy mecz z Legią nie może zatrzeć walorów i potencjału tego piłkarza. Owszem, miał w Warszawie sporo strat, szczególnie w momentach, gdy był ostro atakowany, ale skąd się brały i o czym świadczą? Odpowiedź jest prosta - Ba jest obecnie wyraźnie w słabej dyspozycji fizycznej, co na szczęście można łatwo poprawić z czasem. Jego styl gry, polegający na śmiałym i częstym zastawianiu piłki czasem zawodzi wlaśnie z tego powodu, a nie dlatego, że nie umie technicznie zapanować nad sytuacją. Skoro taki ma styl i ów styl zaprowadził go az do Auxerre, widać, umie to robić. Potrzebuje tylko więcej dynamiki, sily, mocy - i wtedy będzie masakrował jakością nie tylko krajowych rywali.

W Warszawie Borysiuk go przepychał z powyższego powodu, a nie dlatego, że jest lepszym zawodnikiem.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując