Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3480
Stary 09.05.2010, 16:22
poziom naszej ligi obniża sie co roku , myśle że tej sytuacji trzeba sie będzie sporo nabiegac już w pierwszej i drugiej rundzie kwalifikacyjnej do ligi Europejskiej czy ligi Mistrzów.
Odpowiedz cytując