|
W Wawie bodaj jesienią 89 3-0 po golach Moskala-2 i Bozka.ale.. wielkie podziekowania dla bratnich drużyn z Wawy za 5pkt w prezencie.wczoraj byl jakis sabotaz L,a nie mecz dlatego zachwyty nad forma Wisły czesci z Was sa zabawne.wygrajmy to mp wtedy bedzie chwila radosci i.. pytanie co dalej bo inwestycje w sklad sa konieczne.
|