Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#767
Stary 09.05.2010, 16:00
fugiel napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś moze wie kiedy ostatnio wygraliśmy z Legią 3:0 lub wyżej?
1989 r.. tez na Lazienkowskiej i tez bylo 0-1 do przerwy (to jesli chodzi o wynik 0-3)
Odpowiedz cytując