Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 09.05.2010, 15:58
fugiel napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś moze wie kiedy ostatnio wygraliśmy z Legią 3:0 lub wyżej?
W 1998 r. było 4:1. Kaliciak wtedy niezłą banie w okienko strzelił.
Odpowiedz cytując