Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 09.05.2010, 15:48
No no bramka Jarosińskiego w ME,nie spodziewałbym się,ciekawe czy Wisła da mu szansę w Ekstraklasie.Chociaż on grał kiedyś chyba z Groclinem.
Ostatnio edytowane przez Ravers : 09.05.2010 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując