Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#764
Stary 09.05.2010, 15:44
Panstwo moi drodzy. Coz pozostaje napisac po takim meczu naszym pilkarzom. Gromkie dziekujemy tylko zakrzyknac. W zyciu nie widzialem meczu Wisly ktory sprawilby mi tak wielka radosc jak wczorajszy. Typowalem przede meczem po cichu ze bedzie 3:0 i ze conajmniej dwa gole strzeli Pawel Brozek. Niewiele sie pomylilem. Dlatego moge chyba powiedziec ze juz po derbach bedziemy swietowac mistrzostwo Polski bo Lecz z Ruchem przegra, a my rozjebiemy znow Cracovie.

Dziekuje.
Odpowiedz cytując