Panstwo moi drodzy. Coz pozostaje napisac po takim meczu naszym pilkarzom. Gromkie dziekujemy tylko zakrzyknac. W zyciu nie widzialem meczu Wisly ktory sprawilby mi tak wielka radosc jak wczorajszy. Typowalem przede meczem po cichu ze bedzie 3:0 i ze conajmniej dwa gole strzeli Pawel Brozek. Niewiele sie pomylilem

. Dlatego moge chyba powiedziec ze juz po derbach bedziemy swietowac mistrzostwo Polski bo Lecz z Ruchem przegra, a my rozjebiemy znow Cracovie.
Dziekuje

.