Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
16015
09.05.2010, 15:43
Na Zdrowej (Siemaszki) 3 dni z rzędu biegasz z próbką kału, potem w kiosku obok kupujesz ową książeczkę, podbijają Ci to i masz.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG