Potrzebny nam lewoskrzydłowy i to jest pewne. Tylko potrzebny nam młody, z niekonwencjonalnymi zagraniami najlepiej Brazylijczyk lub Argentyńczyk

Kosa by się przydał tylko nie wiem czy jest w stanie grać na tak wysokim poziomie jak przed laty ;/ Pamiętam to co się działo z Krzynówkiem z biegiem czasu i wiem, że Kosa też ma swoje lata i coraz trudniej mu kiwnąć prawego obrońcę rywali.
Ktoś wspomniał o Cafe Futbol to ja przypomnę że powiedzieli tam też o tym, że Legia będzie kupować zawodników za ok. 1mln euro, więc liczą, że ta kasa się im zwróci poprzez większą frekwencje na meczach i może tak by Boguś sypnął jakieś 2mln ojro ;d (chociażby razem z kontraktami) bo mamy zarąbistego Alvareza na prawej obronie i nie wyobrażam sobie nowego sezonu bez niego! Bo przypomina mi się Levadia i mecz bez prawego obrońcy ...