thechris napisał(a):

|
Bo to bardzo przeciętny kopacz. Singlar jest znacznie bardziej pożyteczny w ofensywie. Więcej widzi, ma lepszą wrzutkę, podejmuje lepsze decyzję. W defensywie graja na podobnym poziomie, adekwatnym do naszej Ekstraklasy. Nie dziwię się, że Pablo nie zrobił kariery we Włoszech. Na jego obronę jest to, że nie łapie kontuzji i jego młody wiek. Na ten moment raczej nie jest wart tych 0,5 mln euro no ale jeśli grałby regularnie to może się okazać, że nie byłaby to zła inwestycja aczkolwiek ryzyko jest duże. Mam wątpliwości czy się ten chłopak będzie rozwijał czy raczej to już jego max możliwości.
|
Alvarez ma jeden plus. Imo jest zdecydowanie najszybszym prawym obrońcą w lidze i ma płuca jak koń. Ale faktycznie, czasem jego bezmyślność mnie dobija
