Ravers napisał(a):

|
Mimo nie rozstawienia w III rundzie kwalifikacji wszyscy poza Anderlechetem są w naszym zasięgu.Jeśli zagramy tak jak ostatnio z legią tzn. pełen luz psychiczny,gra z klepki,szybkość podejmowania decyzji,to o przejście III rundy nawet z brakiem rozstawienia jestem spokojny.
|
taaa, przyklad Levadii pokazal, ze tak slabych druzyn jak Legia wczoraj w pucharach sie uswiadczysz - przynajmniej nie z naszym wspolczynnikiem