Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3477
Stary 09.05.2010, 14:38
Ravers napisał(a):Wyświetl post
Mimo nie rozstawienia w III rundzie kwalifikacji wszyscy poza Anderlechetem są w naszym zasięgu.Jeśli zagramy tak jak ostatnio z legią tzn. pełen luz psychiczny,gra z klepki,szybkość podejmowania decyzji,to o przejście III rundy nawet z brakiem rozstawienia jestem spokojny.
taaa, przyklad Levadii pokazal, ze tak slabych druzyn jak Legia wczoraj w pucharach sie uswiadczysz - przynajmniej nie z naszym wspolczynnikiem
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując