Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 09.05.2010, 14:08
83kg 181cm

Panowie, 2 sprawy.

1) chce zrzucić oponke i na tym chce sie skupić, nie interesuje mnie masa itd. Choc juz teraz mam takie pytanie. Czy żeby wejśc w trening AW6 trzeba najpierw zrzucic opone ? W planie mam bieganie ok 40min 3-4 razy w tygodniu.

Planowana dieta to: (i tu tez chcialbym prosic o korekte jesli cos wam nie pasuje) - Woda (1.5 dziennie), sery (wiejski, biały), chlebek ryżowy, chleb ciemny, tuńczyk, jabłka.. nie pisze w jakich ilościach, poprostu opierac diete głownie na takim zestawie. Pytania mam takie: jak czesto jesc ? jak układac spozywanie posiłku wzgledem cwiczen ? (bieganie), jak dlugo nie jesc przed snem jak sie pzredstawia dieta po wysiłku ?

2) planuje cwiczenia hantelkami ogolnie na rozwój mieśni. Czy moge to połączyc z tym co pisalem wyżej czyli ze zrzuceniem maćka ?

jesli tak, to mogłby ktoś zapodać jakies domowe cwiczenia na hantle na różne partie miesniowe ?
Odpowiedz cytując