Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#759
Stary 09.05.2010, 13:41
A wy wiecie, jak Ba wygladal kondycyjnie we Francji Moze bylo podobnie...zreszta od 4 lat ten pilkarz sie leczyl(u nas tez juz sporo kontuzji w ciagu zaledwie kilku miesiecy). Mi sie nie podoba jego nieodpowiedzialnosc w srodku pola...tzn. mam tu na mysli idiotyczne straty. Wczoraj tez mial ich kilka i gdyby Legia byla w formie(lub tez miala lepszych pilkarzy), to po niektorych moglyby pasc bramki. Wypadl naprawde srednio na tle fatalnie dysponowanych legionistow, wiec troszke spokojniej z tymi zachwytami. Nie bede tez komentowal zartow nt. jego podobno wspanialej techniki .
Odpowiedz cytując