|
Ciężko zaistnieć, jak się po 30 minutach umiera kondycyjnie. Ten koleś ma potencjał, ale musi być przygotowany fizycznie do gry.
Jeśli nadawał się do reprezentacji Senegalu, to będzie sie nadawał i do Wisły. Tylko potrzebne mu przygotowania z doświadczonym szkoleniowcem, a nie piosenkarzem z Włoch. Bo umówmy się ten poprzedni okres przygotowawczy prawie nas nie zabił fizycznie i piłkarsko.
. .
|