Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 09.05.2010, 13:19
Cieszył bym się z powrotu Kosy bo porównać go z dawnych czasów a teraz np Kirma...Mógłby wrócić też Żurawski a występy w Lidze Mistrzów stały by się naprawdę realne!Zanim do tego dojdzie nie popadajmy w huraoptymizm bo Legią jest tak słabiutka na dzień dzisiejszy że aż żal..
Odpowiedz cytując