|
Cieszył bym się z powrotu Kosy bo porównać go z dawnych czasów a teraz np Kirma...Mógłby wrócić też Żurawski a występy w Lidze Mistrzów stały by się naprawdę realne!Zanim do tego dojdzie nie popadajmy w huraoptymizm bo Legią jest tak słabiutka na dzień dzisiejszy że aż żal..
|