Mareq napisał(a):

Ja to miałem tutaj wkleić tylko że chyba w zupełnie innym kontekście aniżeli Ty sędzio.
Uważasz , że to co redaktor Janecki gdzieś tam usłyszał i publikuje jako felieton w .... Fakcie , jest warte powielania ?
Już początek tego felietonu i słowa ,,Kilka dni temu Tusk podobno... połączone z treścią pierwszych dwóch akapitów każą się zastanawiać ile w tym felietonie jest treści a ile śmieci .
|
1) Afera Rywina wyszła na zewnątrz "elyty" tylko dlatego że Mazurek i Zalewski napisali, że "podobno" Michnik spotkał się z Rywinem. A nawet bardziej asekurancko.
2) Argument ad Faktorum jest o tyle mało zasadny, że ja powielam konkretnie Janeckiego, który jest, w mojej ocenie, poważnym dziennikarzem. Poza tym co innego felieton (w Fakcie publikuje także np. Warzecha, którego też dość sobie cenię, m.in. za niezależność), a co innego sensacyjne artykuliki.