westersyl napisał(a):

|
Ba ten chłopak posiada takie umiejętności których żaden polski kopacz nigdy nie osiągnie. Fakt że często się wywraca i jest odgwizdywany faul na nim, jest to niebezpieczne ale w nowoczesnej piłce podejmuję się takie ryzyko.
|
myśle że nie powinno sie przedłużac kontraktu z Ba, to zbyt kontuzjogenny zawodnik.Jeden Garguła czy wcześniej Dawidowski starczy.
Zawiódł jak można sie było spodziewac Kirm, mam nadzieje że po MŚ znajdzie sie chętny na niego.Tym bardziej że jak podali a cafe futbol ma przyjśc Kosa.