Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
22
09.05.2010, 12:57
Kaan
napisał(a):
Czy ktoś mógły podać statystyki tego meczu (za CANAL+)?
a proszę Cię bardzo:
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Micek14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Micek14
Znajdź inne posty napisane przez Micek14