Krakbet już z Gwiazdą grał pod szyldem Wisły, a oto dowód
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...u,1475799,4651 . Parkiet na hali Wisły jest zbyt mały żeby Wisła Krakbet mogła tam rozgrywać mecze. Mecze są rozgrywane na hali comcom, która znajduje się zaraz za stadionem Hutnika (nie mylić ze starą halą Tomexu). W przyszły weekend Wisła Krakbet rozegra pierwszy mecz ćwierćwinałowy o Puchar Polski. Przeciwnikiem będzie Rekord Bielsko-Biała, który zajął 4 miejsce na zakończenie rozgrywek ekstraklasy. Jak będę znał dokładny termin to go podam. Serdecznie zapraszam, bo warto.