Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 09.05.2010, 12:53
wg mnie w 1 połowie Ba praktycznie nie istniał na boisku, ale ogolnie kiedy dostawał piłke to robił z nią świetne rzeczy

Broziu brawo... choc mogl i z 5 bramek strzelic.

Podobał mi sie mecz! Pozdrawiam.

Odpowiedz cytując