Kordel_Walker napisał(a):

|
Smuda właśnie powiedział w cafe futbol, ze Kosowski będzie grał w Wiśle..tak słyszał.
|
Polacy wracają do kraju mając nadzieję pokazać się selekcjonerowi przed Euro, proste. Wrócił do nas Heniek, więc BC przebaczy i Kosie. Ciekawa będzie sprawa powrotu do Polski Żurawia, kończy mu się kontrakt, podobno kiedyś mówił, że jak wróci to do Wisły albo Lecha. Osobiście nie mam nic przeciwko polityce ściągania naszych największych gwiazd z przeszłości. Pasowałoby tylko uzupełniać ich młodymi zdolnymi, wychowankami, jak Mąką, Burym, Małym, Kurtą, Papieżem

czy też Kiełbem z Korony, Sobiechem, Janoszką... Ale to już jak na razie s-f
