Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22562
Stary 09.05.2010, 10:59
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Smuda właśnie powiedział w cafe futbol, ze Kosowski będzie grał w Wiśle..tak słyszał.
Polacy wracają do kraju mając nadzieję pokazać się selekcjonerowi przed Euro, proste. Wrócił do nas Heniek, więc BC przebaczy i Kosie. Ciekawa będzie sprawa powrotu do Polski Żurawia, kończy mu się kontrakt, podobno kiedyś mówił, że jak wróci to do Wisły albo Lecha. Osobiście nie mam nic przeciwko polityce ściągania naszych największych gwiazd z przeszłości. Pasowałoby tylko uzupełniać ich młodymi zdolnymi, wychowankami, jak Mąką, Burym, Małym, Kurtą, Papieżem czy też Kiełbem z Korony, Sobiechem, Janoszką... Ale to już jak na razie s-f
Ostatnio edytowane przez amauri1990 : 09.05.2010 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując