|
Chłopak umie się zastawiać, robi to wcale nieźle. I piłkę mu trudno odebrać. Zresztą było widać w meczu z Legią.
Jak tu ktoś napisał powoli się chyba dostosowuje do poziomu naszej ligi. Zresztą to samo stało się z Kirmem, który na początku był jednym z najpewniejszych punktów drużyny. Mam nadzieję, że rzeczywistość będzie inna.
Nie widzę u niego takiego zaangażowania co u innych. Trochę zachowawczo gra, nie stara się na 100%.
Na szczęście ten mankament nadrabia techniką i świetnym przeglądem pola. Marnuje się jako defensywny.
Boguski nie trafił do pustej bramki ale pracy na boisku i serca do gry odmówić mu nie można. Co nie zmienia faktu, że Wisła powinna poszukać lepszego zawodnika.
Diaza wreszcie było widać, nie był tak do końca bezproduktywny. Dochodził do sytuacji strzeleckich, było widać, że jest na boisku i robi jakieś zamieszanie. No, niestety nie ma instynktu zabójcy jak nasz Paweł ( xD ).
Małecki w porównaniu z ostatnimi spotkaniami zagrał bardzo dobre spotkanie. 2 asysty zanotował i wyróżniał się na boisku zdecydowanie na plus ( w porównaniu do marnych legionistów ;/ ).
Z krakowią będzie pewnie gorsza przeprawa jak się rzucą na nas od początku meczu. Aczkolwiek jak Wiślacy zagrają tak jak wczoraj to z 3 punktami nie powinno być problemu.
|