Pablo84 napisał(a):

Może np przybrać na masię mięśniowej, by go tak nie przepychali.
By został w Wiśle, musza najpierw z nim przedłużyć kontrakt .
|
taaa. przybierze na masie mięśniowej, piłkarz rozwinięty fizycznie.. on nie ma 17 lat. Na koksie pojedzie? Pudzian mu raczej nie pomoże.