Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#735
Stary 09.05.2010, 09:48
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy co ma jeszcze urosnąć?

Ale zgadzam się z tym że jak poprawi siłę, kondycję i szybkość to będzie z niego większy pożytek i może być jednym z najlepszych środkowych w lidze. Pytanie tylko czy jest w stanie? Po kilku kontuzjach które miał może to być trudne. W końcu to nie przypadek że wyciągnęliśmy go z niższej ligi z Hiszpanii. Gdyby mógł grać na 100% swoich możliwości pewnie grałby we Francji.
Może np przybrać na masię mięśniowej, by go tak nie przepychali.
By został w Wiśle, musza najpierw z nim przedłużyć kontrakt .

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując