Ogryzek napisał(a):

To znaczy co ma jeszcze urosnąć? 
Ale zgadzam się z tym że jak poprawi siłę, kondycję i szybkość to będzie z niego większy pożytek i może być jednym z najlepszych środkowych w lidze. Pytanie tylko czy jest w stanie? Po kilku kontuzjach które miał może to być trudne. W końcu to nie przypadek że wyciągnęliśmy go z niższej ligi z Hiszpanii. Gdyby mógł grać na 100% swoich możliwości pewnie grałby we Francji.
|
Może np przybrać na masię mięśniowej, by go tak nie przepychali.
By został w Wiśle, musza najpierw z nim przedłużyć kontrakt .