Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Wiesiek
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
734
09.05.2010, 09:47
Mam tylko nadzieję, że Orest nie będzie murował bramki. Dobrze, że Cracovia nie ma obrony...
Iskra Opole ....
Ja Iskre tralalala....
Iskra Opppolee .....
Wiesiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiesiek
Odwiedź stronę domową użytkownika Wiesiek!
Znajdź inne posty napisane przez Wiesiek