Wyświetl pojedynczy post
Wiesiek
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#734
Stary 09.05.2010, 09:47
Mam tylko nadzieję, że Orest nie będzie murował bramki. Dobrze, że Cracovia nie ma obrony...
Iskra Opole ....

Ja Iskre tralalala....

Iskra Opppolee .....
Odpowiedz cytując