Liczę że Ba się odbuduje w okresie przygotowawczym. To samo tyczy się Garguły i Kirma. Bo te poprzednie obozy to była jakąś parodia i piłkarze wracali gorsi jak wyjeżdżali. Trzeba liczyć że Heniek nie będzie się bawił w Beniteza tylko zastosuje sprawdzone działające w PL metody
