Pablo84 napisał(a):

Niby Ba zagrał źle?
Jak dla mnie ten piłkarz musi tylko poprawić swoje warunki fzyczne a będzie zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ligi.
|
To znaczy co ma jeszcze urosnąć?
Ale zgadzam się z tym że jak poprawi siłę, kondycję i szybkość to będzie z niego większy pożytek i może być jednym z najlepszych środkowych w lidze. Pytanie tylko czy jest w stanie? Po kilku kontuzjach które miał może to być trudne. W końcu to nie przypadek że wyciągnęliśmy go z niższej ligi z Hiszpanii. Gdyby mógł grać na 100% swoich możliwości pewnie grałby we Francji.