Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 09.05.2010, 08:56
należy dodać, że sprawę ułatwił nam Choto którego nie było, Szala odstawił kawał dobrej roboty, dawno nie widziałem tak słabego obrońcy.

Zwycięstwo cieszy, ale tak jak paru ludzi pisze nie do końca. Pierwszy raz od 15 lat oglądałem taki mecz zLegia, z minimalna dawka emocji.

Najważniejsze, aby Amika skończyła sezon na 3 miejscu, a my jak dowieziemy mistrza, będziemy łudzić się że Boguś sypnie kasę na kogos lepszego niż Christov, Ba, czy Pawełek
Odpowiedz cytując