Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 09.05.2010, 08:32
Ja myślę że zagraliśmy na takim samym poziomie jak z Lechem,tylko do tego dorzuciliśmy grę z pierwszej piłki i to zaowocowało.W ostatnich 20 minutach,gdy Legia nic już nie grała pokazaliśmy,że gdy gra się na luzie mentalnym to wszystko(prawie wszystko) wychodzi.
Odpowiedz cytując