Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 09.05.2010, 07:55
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A słyszałeś 'znafco' o takim starym powiedzeniu 'gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala?'
Legia nie istniała z tego powodu, że zagraliśmy świetny mecz. Proste.

Śmieszy mnie to *******enie niektórych po wygranym meczu przy Łazienkowskiej 3 bramkami i kompletnym rozniesieniu przeciwnika. Prawdziwy kibic Wisły ma po tym meczu w sercu i głowie tylko radość.

A teraz jedziemy z pejsami!
Żebyśmy się nie zdziwili we wtorek. Co do grania 'na ile przeciwnik pozwala' to widzieliśmy ile ugrała Wisła gdy przeciwnik (Korona) pozwolił na znacznie mniej niż Legia. Cieszyć się z wczorajszej wygranej trzeba, ale zachować zdrowy rozsądek by warto bo jak nasi piłkarze też stwierdzą, że już nic im nie przeszkodzi w MP to jedynym plusem tego sezonu będzie wygrana na Legii...
Odpowiedz cytując