Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#725
Stary 09.05.2010, 07:40
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie gra żadnej wielkiej piłki, wygrała tylko dlatego, że Legia nie istniała.
A słyszałeś 'znafco' o takim starym powiedzeniu 'gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala?'
Legia nie istniała z tego powodu, że zagraliśmy świetny mecz. Proste.

Śmieszy mnie to *******enie niektórych po wygranym meczu przy Łazienkowskiej 3 bramkami i kompletnym rozniesieniu przeciwnika. Prawdziwy kibic Wisły ma po tym meczu w sercu i głowie tylko radość.

A teraz jedziemy z pejsami!
Odpowiedz cytując