|
Teraz z Cracovią trzeba wygrać i już mały kroczek do mistrza. Tak właśnie myślałem że lokomotywa jak co roku będzie "jechała na majstra" ale w ostateczności Wisła wykaże się większym doświadczeniem jeśli chodzi o grę z nożem na gardle i dodryfuje do mistrzostwa.
|