Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 08.05.2010, 23:22
Teraz z Cracovią trzeba wygrać i już mały kroczek do mistrza. Tak właśnie myślałem że lokomotywa jak co roku będzie "jechała na majstra" ale w ostateczności Wisła wykaże się większym doświadczeniem jeśli chodzi o grę z nożem na gardle i dodryfuje do mistrzostwa.
Odpowiedz cytując