Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 08.05.2010, 22:57
Panowie nareszcie wygralismy na Lazienkowskiej i to sie liczy.

Osobnym tematem sa trybunyitd,Przy takiej atmosferze i tej ciszy wspolczuje pilkarzom,i kibicom bo walczą o swoje i zycze im zwycietwa nad okupantem spod szyldu ITI.

Nasza gra wygladała nareszcie tak ze widac to bylo juz po 5 minutach ze jest jakis pomysl i chęć.Czyli to czego z Korona nie bylo...
Sytuacje powiinismy wykorzystywac ,choc tak słabej Legii snujacej sie po murawie to ja nie wdzialem dawno.

Niby szlagier a wyszlo jak wyszlo ,oczywiscie ciesza 3 punkty bo Amika od razu nam odpowiedziała.

Teraz juz tylko zmieść z powierzchni ziemi zydowstwo i juz bedzie trzeba zrobic tylko mał kroczek.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując