|
Panowie nareszcie wygralismy na Lazienkowskiej i to sie liczy.
Osobnym tematem sa trybunyitd,Przy takiej atmosferze i tej ciszy wspolczuje pilkarzom,i kibicom bo walczą o swoje i zycze im zwycietwa nad okupantem spod szyldu ITI.
Nasza gra wygladała nareszcie tak ze widac to bylo juz po 5 minutach ze jest jakis pomysl i chęć.Czyli to czego z Korona nie bylo...
Sytuacje powiinismy wykorzystywac ,choc tak słabej Legii snujacej sie po murawie to ja nie wdzialem dawno.
Niby szlagier a wyszlo jak wyszlo ,oczywiscie ciesza 3 punkty bo Amika od razu nam odpowiedziała.
Teraz juz tylko zmieść z powierzchni ziemi zydowstwo i juz bedzie trzeba zrobic tylko mał kroczek.
|