Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
716
08.05.2010, 22:39
A co działo się dziś na trybunie bo oglądając w TVP2 w pewnym momencie było słychać dość długie „zostaw kibica „ a potem „ITI spi.... „ . Prawda to że ochrona wywalała ludzi za napisy KONIEC ITI na kurtkach kibiców.
filip74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip74
Znajdź inne posty napisane przez filip74