Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 08.05.2010, 22:39
A co działo się dziś na trybunie bo oglądając w TVP2 w pewnym momencie było słychać dość długie „zostaw kibica „ a potem „ITI spi.... „ . Prawda to że ochrona wywalała ludzi za napisy KONIEC ITI na kurtkach kibiców.
Odpowiedz cytując