Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 08.05.2010, 22:31
Coach napisał(a):Wyświetl post
W drugiej połowie była jedna ciekawa sytuacja. Po jakiejś chyba nie do końca pewnej interwencji Juhu, Mały prawdopodobnie zaczął coś narzekać i cisnąć po Marcinie. Skad taki domysł ? Zbliżenie kamery na Juszczyka i dosyć dobrze słyszalne (z racji braku dopingu) słowa : "Mały ku*wa zamknij sie" czy coś w tym stylu. Zauważył to ktoś z Was ? Może jużktoś o tym pisał ale nie wiem bo nie czytałem
Było było.

Mały pozwolił na centrę z prawej flanki. Balon leciał przez kilka sekund a Juszczyk ( podobno oświetlony przez bijące w gały słoneczko ) nie zdołał oderwać się od ziemi. Sytuację wyjaśnił Pablo czupryną wybijając skórę na kornera. Po tym zoom na naszego GK i dało się usłyszeć kilka słów obraźliwych adresowanych do Patryka M.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując